W czasie gdy dwu i trójboiści walczyli dzielnie w Spale na Mistrzostwach Polski osiemnastoosobowa reprezentacja klubu brała udział w dwudniowych zawodach pływackich🏊‍♀️ 🏊‍♂️ „Grand Prix Warmii i Mazur”, które z udziałem 597 zawodników🤩 z 52 klubów Polski, Litwy i Łotwy rozegrane zostały na pływalni AQUASFERA w Olsztynie.
Efektem 90 startów naszych zawodnków podczas zawodów było 3 miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem 7 złotych,7  srebrnych i 3 brązowych medali, poprawienie 11 rekordów klubu i 64 rekordów życiowych.❗️

Indywidualnie na wyróżnienie zasługują zdobywcy medali:

Bartosz Pomianowski 9lat- 5 złotych medali 🥇 🥇 🥇 🥇 🥇

Ksawery Wiśniewski 10lat- 2 złote, 2 srebrne medale🥇 🥇 🥈 🥈

Pola Majka 9lat- 2 srebrne, 2 brązowe medale🥈 🥈 🥉 🥉

Marysia Czajkowska- 2 srebrne medale🥈 🥈

Zosia Sierocka- srebrny i brązowy medal🥈 🥉

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów w swojej kategorii wygrał Bartek Pomianowski💪 , Ksawery Wiśniewski był trzeci👏 , podobnie jak Pola Majka.👍

MALI MISTRZOWIE – 19.11.2022

W sobotę 19.11.22 r. na basenie SP 20 przy ul.Sobieskiego 12 odbyła się druga obok Pucharu ORKI duża impreza pływacka czyli MALI MISTRZOWIE🏊‍♀️ 🏊‍♂️ pod patronatem prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

Tym razem w dwóch blokach zawodów wystartowało łącznie 3️⃣ 5️⃣ 0️⃣zawodników z 19 klubów z Bydgoszczy, Torunia, Brodnicy, Gdańska, Lipna, Wąbrzeźna, Mogilna, Człuchowa, Malborka, Świecia, Osielska i Grudziądza. GKP ORKA był reprezentowany przez 49 zawodników w wieku od 8 do 13 lat, którzy w zdecydowanej większości są uczniami klas pływackich funkcjonujących w SP 20.

Tak liczna reprezentacja postarała się o pierwsze miejsce 🏆 w klasyfikacji medalowej 🤩 zdobywając 13 złotych🥇 , 8 srebrnych🥈 i 12 brązowych🥉 medali. Indywidualnie po dwa złote medale wywalczyli: Pola Majka, Bartosz Pomianowski i Ksawery Wiśniewski, którzy obok Julii Piór i Igora Piaseckiego zostali najlepszymi 💪 zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych. Poza wymienionymi pływakami dwa medale wywalczyli dla klubu Mateusz Alipow, Alan Lewandowski i Hanna Walczyk. Jeden medal indywidualnie zdobyli także Olga Walczyk, Aleksander Smarz, Zofia Sierocka, Alicja Pleskot, Adam Panek, Maria Czajkowska, Mikołaj Gregorczyk, Ewa Gust, Jakub Jóźwiak, Mikołaj Kozak, Bartosz Lachowski, Pola Lipniewska.  Ponadto 5 zespołów sztafetowych uplasowało się na podium. Na pierwszym miejscu sztafeta rocznika 2011, na drugim rocznika 2013 i 2010 a na trzecim miejscu sztafeta rocznika 2012 i drugi zespół rocznika 2010.

Serdeczne podziękowania 👏 🤝 kierujemy dla wszystkich osób i firm wspierających organizację zawodów, zwłaszcza rodzicom naszych zawodników i uczniom naszej szkoły, którzy zadbali o odpowiednią oprawę i sprawny przebieg zawodów. 👌

GALERIA ZDJĘĆ dostępna po kliknięciu w link (PODZIĘKOWANIA dla p. Anuszewskiej):

https://drive.google.com/drive/folders/1e7dwHJEE7uZiS720SEEHbQFitn-ATVt-?fbclid=IwAR0gdoybSo25R5HQcj48myZTy7wuBBNVjh7PIFP3iTFT1I6vJbUXkEO8D6A

Zapraszamy na zajęcia w nowym roku szkolnym 2022/ 2023

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat na zajęcia Grudziądzkiego Klubu Pływackiego „ORKA” w grupach treningowych pływania i dwuboju nowoczesnego (pływanie, bieg).

Zapraszamy dzieci, które nie mają przeciwwskazań do udziału w lekcjach wych-fiz, ambitne i lubiące zajęcia sportowe na basenie, sali gimnastycznej i w terenie.

Gwarantujemy ciekawe i urozmaicone zajęcia treningowe, wycieczki i obozy, udział w zawodach sportowych, sprawdzianach klubowych i imprezach rekreacyjnych.

Treningi prowadzi wyszkolona kadra trenerska, absolwenci AWF z przygotowaniem pedagogicznym.

Miesięczna składka klubowa wynosi 120 zł.

Zapisy na zajęcia drogą e-mail gkporka@poczta.onet.pl lub bezpośrednio na basenie.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ORKI 2022-2023

Srebrna Waleria na MPJ 16lat !!

W dniach 14-17. lipca 2022 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się ostatnia impreza w sezonie letnim dla GKP „ORKA” – Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat w pływaniu. Jedyna reprezentantka klubu na tej imprezie- Waleria Bubnowicz- podkreśliła mocno swoją przynależność do czołówki sprinterskiej kobiet 16-letnich w Polsce.
Zawodniczka zdobyła srebrny medal w konkurencji 50m motylkowym, przegrywając złoto o jedyne 0,06 s! Cóż, taki jest sport, takie jest pływanie 🙂

50m motylkowy –  Eliminacje 29.13 → 2. miejsce Finał A 28.37

W pozostałych startach Waleria Bubnowicz nie odpuszczała wcale, meldując się na czołowych miejscach finałów A :

50m dowolny –  Eliminacje 27.82 → Finał A 6. miejsce 27.31

100m motylkowy –  Eliminacje 1:05.98 → Finał A 8. miejsce 1:05.18

100m dowolny –  12. miejsce – Eliminacje 1:00.31 → awans do finału B

Wielkie gratulacje i podziękowania dla trenera Michała Majewskiego, który przygotował formę Walerii.

Historyczna OOM Małopolska 2022 !!

W dniach 5-7 lipca 2022 na obiektach krakowskiego AWF odbyła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2022. Awans do tej imprezy uzyskało 7 zawodników grudziądzkiej „Orki”- 5 dwuboistów i 2 trójboistów.

Po zdobyciu brązowego medalu przez Krzysztofa Lachowskiego (2007r.) w Letnich Mistrzostwach Polski w Szczecinku, patrzyliśmy z dużym optymizmem na to, co może się wydarzyć podczas OOM. Bardzo dobry wynik strzelania (410/500 punktów), oraz rekord życiowy na pływalni na 200m stylem dowolnym (2:25,06), ustawiły Krzysztofa na 7 miejscu przed trzecią konkurencją- biegiem na 2000m. Wielka ambicja i ogromny charakter wystarczyły, aby podczas biegu Krzysztof awansował o 4 lokaty, ostatecznie zdobywając BRĄZOWY medal OOM! OGROMNE GRATULACJE !! WIELKIE B R A W A !!!

Sukces osiągnął również drugi przedstawiciel „Orki” w trójboju- Paweł Fierek (2007r.). Wyniki Pawła na strzelnicy (393/500 punktów), na pływalni (2:22,72), oraz na bieżni (06:52,52) wystarczyły, aby w końcowej klasyfikacji zająć premiowane 8. miejsce. S U P E R !

Młodsi zawodnicy „Orki”, startujący w dwuboju nowoczesnym, również swoje starty na Olimpiadzie Młodzieży mogą zaliczyć do udanych. Dwuboiści mieli do przepłynięcia 100m stylem dowolnym oraz 100m biegu:

dziewczęta

11. miejsce ANUSZEWSKA DARIA (2009r.) 1:12,48 / 03:44,33

14. miejsce KRAJEWSKA WERONIKA (2010r.) 1:09,68 / 03:52,78

chłopcy

7. miejsce JÓŹWIAK JAKUB (2009r.) 1:12,17 / 03:17,48

15. miejsce ALIPOW MATEUSZ (2010r.) 1:08,66 / 03:31,87

18. miejsce WYDRYCH MATEUSZ (2009r.) 1:12,81 / 03:27,74

Ostatni dzień OOM to tradycyjnie starty zespołów sztafetowych. 2-osobowe zespoły reprezentacji wojewódzkich w dwuboju zmagały się w konkurencjach: pływanie 2x50m st. dowolnym oraz bieganie 2x600m.

Wśród chłopców 6. miejsce zajął WYDRYCH MATEUSZ oraz JÓŹWIAK JAKUB! A w sztafecie MIX MATEUSZ ALIPOW z Filipem Jankowskim (woj. warmińsko-mazurskie) uplasował się na 8. miejscu!

Wśród 17 zespołów sztafet trójbojowych „Orki” stanęły na wysokości zadania i swój udział w OOM zakończyły na miejscach:

11. ANUSZEWSKA DARIA / LACHOWSKI KRZYSZTOF

12. KRAJEWSKA WERONIKA / FIEREK PAWEŁ.

W klasyfikacji generalnej GRUDZIĄDZKI KLUB PŁYWACKI „ORKA” zajął wysokie 6 miejsce na 22 zespoły!

Ogromne podziękowania kierujemy do trenerów MICHAŁA NIEWIADOMSKIEGO, DAMIANA GOETZ, FRYDERYKA ZBRZEŹNEGO za ogrom poświęcenia, sił oraz pracy włożonej w przygotowanie zawodników.

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, runda II Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10,11 lat.

Za nami wymagające i męczące dwudniowe 14 – 15.06.2022r., Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda oraz drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10,11 lat.
Nasz klub reprezentowało 17 zawodników, którzy łącznie zdobyli 21! medali 10 x🥇, 6 x🥈 i 5 x🥉
Rocznik 2010 składający się z 11 zawodników zakończył zmagania na II miejscu🏆💪🔥
Rocznik 2011 startujący w 5-osobowym składzie zajął 5 miejsce🔥💪 . Natomiast rocznik 2012 reprezentował Nasz rodzynek Ksawery Wiśniewski👏
Najlepsi zawodnicy wg sumy punktów FINA za 2 starty
Ksawery Wiśniewski (2012)🏆🔥💪 oraz Igor Piasecki (2011)🏆🔥💪
Ksawery Wiśniewski ustanowił nowy rekord klubu 10 latków na 100m zmiennym I miejsce – 1:28.19🥇,50m klasycznym I miejsce – 45.84🥇, dodatkowo ustanowił swoje własne życiówki na 50m dowolnym I miejsce – 33.04🥇oraz 50m grzbietowym II miejsce – 42.08🥈
Igor Piasecki ustanowił nowy rekord klubu 11 latków na 200m zmiennym I miejsce – 2:58.10🥇 dodatkowo ustanowił swoje życiówki na 100m dowolnym I miejsce – 1:09.10🥇, 100m grzbietowym I miejsce – 1:25.12🥇 oraz zajął I miejsce na 200m dowolnym – 2:30,76🥇
Padło wiele rekordów życiowych między innymi:
Julia Piór (2011) wyśrubowała swoje własne rekordy: na 200m dowolnym II miejsce – 2:31.17🥈, na 100m dowolnym II miejsce – 1:10.20🥈 oraz na 200m zmiennym I miejsce – 2:53.42🥇 dodatkowo zajęła I miejsce na 50m motylkowym – 37.67🥇
Julia Białczak (2011) życiówki na 100m grzbietowym – 1:30.96💪
Maria Czajkowska (2011) życiówki na100m grzbietowym I miejsce – 1:21.99🥇, 100m klasycznym
II miejsce – 1:35.81🥈, 200m zmiennym III miejsce – 3:07.70🥉 oraz 200m dowolnym V miejsce – 2:50.48🔥💪
Gustaw Gutowski (2011) życiówki na 100m dowolnym – 1:31.02👏, 200m dowolnym – 3:28.18👏, 100m klasycznym – 2:17.42👏 oraz 50m motylkowym – 50.44👏.
Julia Stachowicz (2010) życiówki na 100m klasycznym – 1:41.67👏 oraz 200m klasycznym
V miejsce – 3:33.18🔥💪
Maja Mazur (2010) życiówki na 100m grzbietowym – 1:33.25👏, 200m grzbietowym – 3:13.94💪,
100m klasycznym – 1:43.30💪oraz 200m klasycznym – 3:38.77💪
Hanna Walczyk (2010) życiówki na 400m dowolny – 5:27.86🔥💪, 100m grzbietowy III miejsce – 1:19.30🥉dodatkowo zajęła III miejsce na 100m motylkowym – 1:22.83🥉
Maja Balina (2010) życiówki na 400m dowolnym – 5:59,76💪 oraz 100m grzbietowym – 1:32.85💪.
Weronika Krajewska (2010) życiówki na 100m motylkowym IV miejsce – 1:24.50🔥💪, 200m grzbietowym V miejsce – 2:51.24🔥💪 oraz 200m zmiennym – 2:59.75🔥💪.
Mateusz Alipow (2010) życiówki na 100m motylkowym III miejsce – 1:24.85🥉 oraz na 400m dowolnym IV miejsce – 5:26.70🔥💪
Konrad Ejmont (2010) życiówki na 100m dowolnym – 1:21.15👏, 100m klasycznym – 1:59.37 oraz 100m motylkowym – 1:40.91👏.
Kacper Fierek (2010) życiówki na 100m dowolnym – 1:12.89💪, 100m klasycznym – 1:45.75💪, 100m motylkowym V miejsce – 1:29.43🔥💪 oraz 200m klasycznym – 3:39.97💪.
Lachowski Bartosz (2010) życiówki na 400m dowolnym V miejsce – 5:40.04🔥💪, 100m grzbietowym – 1:24.07💪, 200m grzbietowym – 2:55.53 oraz 200m zmiennym – 3:06.11💪.
Alan Lewandowski (2010) wyśrubował swój własny rekord na 400 m dowolnym zajmując II miejsce – 5:15.68🥈, 100m grzbietowym – 1:22.63💪, 200m grzbietowym V miejsce – 2:54.97🔥💪
Marcel Majka (2010) życiówki na 100m klasycznym – 1:44.56💪, 200m klasycznym – 3:39.01💪, 200m zmiennym – 3:02.01🔥💪.
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników z klas sportowych SP20 – 4a i 5a prowadzonych przez trenera Damiana Goetz!

MMM Gdynia- 12.06.2022

Tradycyjnie w czerwcu nasi najmłodsi zawodnicy udali się do Gdyni, gdzie wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików do lat 11 w dwuboju nowoczesnym. Każdy z uczestników miał do pokonania dystans 50m w pływaniu i 600m w biegu. W zawodach z udziałem ok.100 uczestników z 10 klubów woj.pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego dwudziestoosobowa reprezentacja ORKI Grudziądz spisała się na medal, a nawet medale (konkretnie 11 w poszczególnych kategoriach) i na puchar, za zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji open jak zwykle na wysokości zadania stanęli liderzy naszej drużyny czyli Julia Piór i Igor Piasecki, którzy zajęli odpowiednio I i II miejsce. W tej samej klasyfikacji na III miejscu wśród dziewcząt uplasowala się Julia Białczak.
W poszczególnych rocznikach miejsca na podium zajęli:
11lat
Im Julia Piór
IIIm Julia Białczak
IIm Igor Piasecki
10lat
Im Barbara Lubińska
IIIm Agata Palczewska
IIm Ksawery Wiśniewski
9lat
Im Pola Majka
IIIm Alicja Pleskot
Im Bartosz Pomianowski
IIm Mikołaj Kozak
8lat
IIm Olga Walczyk
Na sukces drużynowy naszego teamu złożyły się także wyniki Marysi Czajkowskiej, Zosi Płusy, Ewy Gust, Rity Lpczyńskiej, Maji Kowalskiej, Gustawa Gutowskiego, Mikołaja Gregorczyka, Kuby Foltyńskiego i Stasia Świetlika.

4. edycja Pucharu Polski w Pięcioboju Nowoczesnym – WARSZAWA 28.05.2022

28.05.2022 r. w Warszawie rozegrano IV edycję Pucharu Polski w Pięcioboju Nowoczesnym w kategorii U16 i U14. Klubowych barw ORKI broniła 7-osobowa reprezentacja dwuboistów i 2-osobowa trójboistów.🎯 🏊‍🏃‍

W kategorii U14 na starcie stanęło 37 dwuboistek. Po przepłynięciu 100m i przebiegnięciu 1000m na 6 miejscu 🏆 uplasowała się DARIA ANUSZEWSKA (pływanie 1:10,83 , bieg 03:32,80 ). Na 8 miejscu 👏 rywalizację zakończyła MAJA BALINA (1:15,80 , 03:30,07) , a na 10 miejscu👍 WERONIKA KRAJEWSKA (1:09,66 , 03:40,37). BRAWOOO! 🏅

W kategorii dwuboistów U14 do rywalizacji przystąpiło rekordowo 55 dwuboistów, ostatatecznie 6 miejsce 🏆 osiągnął JAKUB JÓŹWIAK (1:11,38 , 03:11,13). Na 14 miejscu 👏 MATEUSZ WYDRYCH (1:11,19 , 03:24,35), na 15 miejscu👍 MATEUSZ ALIPOW (1:09,96 , 03:28,98) a na 19 miejscu 💪 rywalizację zakończył ALAN LEWANDOWSKI (1:09,33 , 03:36,36 ). GRATULACJE !!🏅

W kategorii trójboistów U16 KRZYSZTOF LACHOWSKI odniósł niebywały sukces, zajmując 🥉 3 miejsce!!! Jest to historyczne podium zawodnika ORKI w rywalizacji Pucharu Polski! Na taki wynik zapracował Krzysztof strzelaniem 415/500 pkt, pływaniem 200m 2:29,62 oraz bieganiem 2000m w czasie 06:29,10 . OGROMNE BRAWA !!👏

Jego klubowy kolega PAWEŁ FIEREK uplasował się na bardzo wysokim 4 miejscu!🏆 Po niezbyt udanym początku na strzelnicy 371/500, potrafił odbudować się psychicznie na pływaniu 200m 2:18,34 , oraz potwierdził bardzo dobre przygotowanie biegowe uzyskując na 2000m 06:22,68 !

Wielkie PODZIĘKOWANIA 🌻 💐 🌹 kierujemy do 👸 MAGDALENY BALINY za nieocenioną pomoc podczas zawodów w Warszawie. 🤝

Osiągnięte przez dwuboistów i trójboistów rezultaty budują optymizm 😎 🤩 przed kolejnymi zawody pięciobojowymi, a te już 17-19 czerwca w Szczecinku – MISTRZOSTWA POLSKI.🤜 🤛

TRZYMAMY KCIUKI🍀

Udany startowy weekend ORKI w Cetniewie i Brodnicy

W dniach 23 – 24.04.2022 r., w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbyła się III edycji Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kategoriach U16 i U14. Zawodnicy U14 dwubój (pływanie 100 metrów stylem dowolnym + 1000 metrów biegu) natomiast U16 trójbój (pływanie 200 metrów stylem dowolnym + 2000 metrów biegu + Strzelanie precyzyjne z pistoletu laserowego).
Udział w zawodach wzięło 67 dwuboistek, 81 dwuboistów oraz 33 trójboistów.
Nasz klub reprezentowało 7 dwuboistek, 9 dwuboistów oraz 2 trójboistów.
Dwubój dziewcząt roczniki 2011 i młodsi:
1 miejsce zajęła Julia Piór🥇. Bardzo dobry wynik pływania, 1:12,30 i świetny rezultat biegu, 3:28,62, pozwoliły jej na zdecydowane zwycięstwo. W klasyfikacji Open 6 miejsce
3 miejsce zajęła Maria Czajkowska🥉 (pływanie 1:19,15; bieg 3:55,74). W klasyfikacji Open 24 miejsce.
4 miejsce zajęła Julia Białczak (pływanie 1:15,30; bieg 4:13,17). W klasyfikacji Open 34 miejsce.
Dwubój chłopców roczniki 2011 i młodsi:
1 miejsce zajął Igor Piasecki🥇. Świetne pływanie 1:10,08 oraz bardzo dobry bieg 3:29,92 również Igorowi pozwolił na zdecydowane zwycięstwo. W klasyfikacji Open 12 miejsce.
Dwubój dziewcząt roczniki 2009 i 2010
7 miejsce Daria Anuszewska (pływanie 1:10,71; bieg 3:43,40)
13 miejsce Maja Balina (pływanie 1:15,41; bieg 3:46,38)
14 miejsce Weronika Krajewska (pływanie 1:11,98; bieg 3:51,69)
33 miejsce Klaudia Mrozek (pływanie 1:20,58; bieg 4:02,22)
Dwubój chłopców roczniki 2009 i 2010
10 miejsce Jakub Jóźwiak (pływanie 1:12,46; bieg 3:21,54)
13 miejsce Mateusz Alipow (pływanie 1:09,21; bieg 3:32,14)
18 miejsce Mateusz Wydrych (pływanie 1:12,13; bieg 3:30,38)
29 miejsce Igor Czerwiński (pływanie 1:17,60; bieg 3:31,79)
31 miejsce Alan Lewandowski (pływanie 1:10,96; bieg 3:53,87)
43 miejsce Kacper Fierek (pływanie 1:14,47; bieg 4:02,82)
51 miejsce Bartosz Lachowski (pływanie 1:13,38; bieg 4:20,96)
Trójbój chłopców
5 miejsce Krzysztof Lachowski (pływanie 2:31,50; bieg 6:41,40; strzelanie 416 pkt.)
7 miejsce Paweł Fierek (pływanie 2:20,03; bieg 6:50,16; strzelanie 386 pkt.)
Trenerami wyżej wymienionych zawodników są Michał Niewiadomski, Damian Goetz.

W czasie gdy dwuboiści i trójboiści z powodzeniem rywalizowali w Cetniewie, 18-to osobowa reprezentacja klubu walczyła w Brodnicy na kolejnej edycji zawodów „Nadzieje Olimpijskie”.

Efektem tego występu jest 13 medali indywidualnych i 3 w sztafetach, co dało nam 2️⃣ miejsce w klasyfikacji medalowej.

Największą skutecznością tym razem popisali się indywidualnie Pola Majka i Ksawery Wiśniewski👏 , którzy wywalczyli po złotym i srebrnym medalu. Na wyróżnienie 💪 zasługuje również 9-cio letni Bartosz Pomianowski, który podobnie jak Pola po raz pierwszy wystąpił na zawodach w stylu motylkowym🐬 , wygrywając tą konkurencję.

Medale dla klubu zdobyli:

Pola Majka-9 lat

🥇 Im 25m s.motylkowym, 🥈 IIm 25m s.grzbietowym

Ksawery Wiśniewski-10 lat

🥇 Im 50m s.dowolnym,🥈 IIm 50m s.klasycznym

Julia Piasecka 13lat-

🥇 Im 50m s.grzbietowym, 🥈 IIm 50m s.dowolnym

Bartosz Pomianowski-9lat

🥇 Im 25m s.motylkowym, 🥉 IIIm 25m s.grzbietowym

Hanna Walczyk-12lat

🥇 Im 50m s.motylkowym, 🥉 IIIm 50m s.grzbietowym

Marcel Majka-12 lat

🥇 Im 50m s.grzbietowym

Alicja Pleskot-9lat

🥇 Im 25m s.klasycznym

Stanisław Świetlik-9 lat

🥉 IIIm 25m s.dowolnym

🥇 Sztafeta 4x25m s.dowolnym-9lat (B.Pomianowski,S.Świetlik,P.Majka,R.Lipczyńska)-Im

🥉 Sztafeta 4x25m s.dowolnym-9lat (J.Foltyński,Z.Sierocka,A.Pleskot,A.Panek)-IIIm

🥈 Sztafeta 4x50m s.zmiennym-12lat (M.Majka,M.Mazur,H.Walczyk,A.Osiński)-IIm

Przed nami krótki odpoczynek podczas weekendu majowego a następnie 7 maja start na naszych obiektach podczas zawodów „Wiosenny Trójbój” a następnie udział w zawodach pływackich w Świeciu.

Gratulujemy nie tylko medalistom, ale także wszystkim, którzy na w/w zawodach dzielnie walczyli o poprawienie swoich dotychczasowych wyników.