Wakacyjne informacje

Zarząd GKP „ORKA” informuje, iż zajęcia treningowe zostaną wznowione 26 sierpnia zajęciami na basenie, sali gimnastycznej, boisku czy terenie. O formę uczestników obozu w Pucku w dniach 16-25.08.20r. zadbają trenerzy klubowi, natomiast wszystkich pozostałych klubowiczów gorąco zachęcamy do uprawiania podczas wakacji różnorodnych form aktywności fizycznej, zwłaszcza tej na świeżym powietrzu.

Poniżej zamieszczamy planowane grupy szkoleniowe w ramach zajęć klubowych, bez podania konkretnych dni i godzin aczkolwiek można się spodziewać treningów w godzinach 14.30-17.30. Uczestnicy zajęć w minionym roku szkolnym proszeni są o potwierdzenie drogą e mail lub sms do 25 sierpnia chęci dalszego uczęszczania na zajęcia lub ewentualnej rezygnacji. Rodzice dzieci rozpoczynających zajęcia proszeni są również o jak najszybszy kontakt z klubem drogą email gkporka@poczta.onet.pl  (z podaniem numeru grupy, danych dziecka i stopnia dotychczasowego oswojenia z wodą) celem szybkiego skompletowania grupy i rozpoczęcia zajęć w pełnym składzie.  Ostateczną decyzję o przynależności do danej grupy podejmują trenerzy klubu.

Składka uczestnika zajęć od września 2020 pozostaje bez zmian i wynosi 100zł miesięcznie, płatne do 10 każdego miesiąca na konto klubu.

Zawodnicy urodzeni w roku 2011 i starsi, będący w grupach treningowych i mający w perspektywie udział w zawodach, powinni rozpocząć procedurę badań u lekarza sportowego, co jest warunkiem uzyskania licencji zawodniczej i startu w zawodach. To samo dotyczy zawodników, którzy posiadają książeczkę badań lekarskich ale upływa termin ważności badań.

Karta uczestnika obozu w Pucku jest do pobrania poniżej:

karta_kolonijna_PUCK_2020

(można oddać w dniu wyjazdu) a szczegółowe informacje dotyczące obozu zamieścimy do końca lipca na stronie internetowej klubu.

Od najbliższego roku szkolnego w SP 20 pod patronatem naszego klubu funkcjonować będą już 4 klasy pływackie, których szkoleniem zajmą się:

Klasa Ia

rocznik 2013 trener główny: Damian Zbrzeźny, trener wspierający: Michał Niewiadomski

Klasa IIa

rocznik 2012 trener główny: Damian Zbrzeźny, trener wspierający: Damian Goetz

Klasa IIIa

rocznik 2011 trener główny: Damian Goetz, trener wspierający: Waldemar Chyliński

Klasa IVa

rocznik 2010 trener główny: Damian Goetz, trener wspierający: Michał Niewiadomski

 

Zachęcamy jednocześnie rodziców dzieci z w/w roczników o rozpatrzenie zapisania dziecka do klasy pływackiej, zwłaszcza dzieci z rocznika 2013, gdyż są jeszcze wolne miejsca.

 

Planowane grupy GKP „ORKA” w roku 2020/2021:

Grupa I nauka pływania (kurs 20 zajęć)

trener Damian Zbrzeźny , zajęcia 2 razy w tygodniu po 45min dla dzieci z klas I i II wszystkich grudziądzkich szkół, zajęcia bezpłatne w ramach programu „UMIEM PŁYWAĆ”

Grupa II doskonalenie pływania

trener Damian Zbrzeźny , zajęcia 1 raz w tygodniu 90min dla dzieci z klas II SP 20, zajęcia bezpłatne w ramach programu „UMIEM PŁYWAĆ”

Grupa III doskonalenie pływania

trener Damian Zbrzeźny , zajęcia 3 razy w tygodniu po 75min dla dzieci z klas III-VI wszystkich grudziądzkich szkół, zajęcia płatne-składka 100zł

Grupa IV treningowa

trener Michał Niewiadomski, zajęcia 5 razy w tygodniu po 90min dla dzieci z klas IV i starszych wszystkich grudziądzkich szkół, zajęcia płatne-składka 100zł

Grupa V treningowa

trener Damian Goetz, zajęcia 2 razy w tygodniu po 90min dla dzieci z klas pływackich III i IV SP 20, zajęcia płatne-składka 100zł

Grupa VI nauka pływania (kurs 10 zajęć)

trener Michał Niewiadomski, zajęcia 1 raz w tygodniu 90min dla dzieci z klas I SP 20, zajęcia bezpłatne w ramach programu „UMIEM PŁYWAĆ”

 

Oczywiście wszystkie nasze plany będziemy musieli na bieżąco dostosowywać do panującej w kraju sytuacji epidemiologicznej.