KOMUNIKAT ZARZĄDU GKP „ORKA”

Drodzy Rodzice !

W związku z odwołaniem zajęć klubowych Zarząd Klubu zawiesza do odwołania obowiązek opłacania składki uczestnika zajęć. Jednocześnie prosimy o opłacenie składek zaległych, jeżeli takie występują.

Nasze sztandarowe zawody czyli „XXI Grudziądzki Puchar ORKI”, które miały pierwotnie odbyć się 21.03.20 r. planujemy przeprowadzić 14.11.20 r.

Zachęcamy również do zapisania dzieci (pozostało niewiele wolnych miejsc) na obóz klubowy w Pucku (16-25.08.20r.), który głęboko wierzymy odbędzie się już w rzeczywistości po epidemii. Osoby już zapisane prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150zł do dnia 15.04.20r. na konto klubu. Udział w obozie zawodników jest o tyle istotny, iż będzie to pierwszy etap przygotowań do sezonu 2020/2021, który mamy nadzieję będzie w końcu okresem systematycznej pracy, bez takiej ilości przerw w pływaniu jak w obecnym sezonie. Zajęcia na obozie doskonale przygotują zawodników do zajęć w wodzie, ale także poprawią pewność zawodników w obliczu licznych startów w zawodach biegowych, które co roku odbywają się we wrześniu i październiku (dwubój, Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego, biegi przełajowe).

Mając na uwadze wymienione imprezy jak i wiele zawodów pływackich w okresie październik-grudzień (nastąpi zagęszczenie imprez w związku z przeniesieniem terminów z okresu marzec-czerwiec), warto przygotowania do nowego sezonu rozpocząć już w połowie sierpnia.  Przy planach wakacyjnych prosimy o uwzględnienie tego faktu, szczególnie, że następnego dnia ( 26.08.20r.) po powrocie z obozu planujemy już rozpoczęcie zajęć (w wodzie lub na lądzie).

Ze sportowym pozdrowieniem

Trenerzy GKP „ORKA”