Mistrzostwa Grudziądza w Dwuboju Nowoczesnym- podsumowanie, wyniki, galeria

76 uczniów grudziądzkich szkół w wieku od 7 do 14 lat rywalizowało na obiektach naszej szkoły w Mistrzostwach Grudziądza w Dwuboju 11.10.2019 r.

Startujący w pierwszej kolejności rywalizowali na bieżni, w zależności od kategorii wiekowej  na dystansie od 450 do 750m. Następnie wszyscy udali się na basen, gdzie uczniowie 8 i 9-cio letni mieli do przepłynięcia 25m a pozostali 50m stylem dowolnym.

Ostateczna kolejność ustalona została po zsumowaniu czasu z biegu i pływania (pomnożonego x 3) a najlepszych trzech zawodników w każdej kategorii udekorowanych zostało medalami , dyplomami i upominkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali na zakończenie okolicznościowy dyplom i słodki upominek.

Wszyscy startujący wykazali się ambicją a szczególne brawa należą się uczniom klas pływackich IIa i IIIa, którzy licznie stawili się na start i zdominowali podium w swoich kategoriach.

Kierownikiem zawodów był Damian Zbrzeźny, a nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele w-f Marzena Krzewińska ,Michał Niewiadomski, Damian Goetz, Marek Grzebieniewski i Paweł Kruszewski.

OFICJALNE WYNIKI