Zadowalające starty we Władysławowie

Z bardzo dobrej strony na zawodach we Władysławowie zaprezentowały się dwie nasze najlepsze aktualnie zawodniczki: Karolina Rosińska i Waleria Bubnowicz.

Karolina jako pierwsza zawodniczka w historii grudziądzkiego pływania pokonała dystans 50m stylem dowolnym poniżej 27s. Czas 26.78 pozwolił na zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej i uzyskanie 627pkt. Ponadto dwukrotnie uplasowała się na drugim miejscu , na  50m s.grzbietowym (30.72) i 100m s.dowolnym  (1.00.24)

Waleria Bubnowicz w 4 startach trzykrotnie stawała na najwyższym stopniu podium wygrywając 50m s.klasycznym (39.11), 100m s.dowolnym (1.02.35) i 50m s.dowolnym (28.29). Na tym ostatnim dystansie Waleria uzyskała bardzo wartościowy czas, który w rankingu ogólnopolskim jest aktualnie trzecim wynikiem wśród zawodniczek 13-to letnich. Zawodniczka ORKI wygrała również klasyfikację ogólną uwzględniającą sumę punktów za dwa najlepsze starty.