Relacja z obozu sportowego Sieraków 2015

Grupa 17 zawodników ORKI spędziła tydzień w ośrodku TKKF Sieraków na obozie ogólnorozwojowym przygotowującym do treningów w nowym sezonie. Pod okiem trenerów Damiana Zbrzeźnego i Michała Niewiadomskiego młodzi pływacy skutecznie poprawiali swoją kondycję i kształtowali charakter, uczestnicząc w zajęciach sportowych i rekreacyjnych.
„Męczenie” dzieci odbywało się głównie podczas zajęć z lekkiej atletyki, biegów terenowych, gier zespołowych, jazdy na rolkach, kajaków, siłowni zewnętrznej. Trochę wysiłku połączone z poznawaniem ciekawych miejsc uczestnicy obozu doświadczyli podczas pieszej wycieczki wokół jeziora, wycieczki do Stadniny Koni, zwiedzania Muzeum w Zamku Opalińskich.
Całkowity relaks następował głównie pod wieczór podczas zabaw w podchody, kalambury, turnieju wiedzy „Jeden z dziesięciu”, strzelania z wiatrówki, dyskoteki, projekcji filmu”Harry Poter”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za dzielna postawę podczas pobytu na obozie a najsprawniejsi medale i dyplomy za najlepsze wyniki uzyskane w trakcie współzawodnictwa obozowego.
Na zakończenie obozu wszyscy mieli okazję zdobyć medale podczas Spartakiady Sportowej zorganizowanej przez miejscowy TKKF.
Wyniki sportowego współzawodnictwa obozowego:

Dziewczęta młodsze:
1.Maja Kawałkowska
2.Julia Wierucka
3.Lena Rezmer

Dziewczęta starsze:
1.Agata Jurczyk
2.Aleksandra Eckmann
3.Maja Zdrojewska

Dziewczęta najstarsze:
1.Karolina Rosińska

Chłopcy:
1.Szymon Trzaskowski
2.Igor Kawałkowski
3.Wiktor Wiśniewski