MEDALE NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA!

Kolejne w tym roku medale na zawodach rangi Mistrzostw Województwa zdobyły nasze ORKI. Tym razem dziewczęta udowodniły, że nie tylko szybko pływają, ale również świetnie biegają i daleko rzucają. Na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Dzieci w Białych Błotach wystąpiły dwie nasze 13-letnie zawodniczki, Karolina Rosińska i Dominika Orgacka, zdobywając w sumie 3 medale. Tytuł Mistrzyni Województwa Karolina wywalczyła w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 41m. Drugi medal z wynikiem 48s zdobyła w biegu na 300m. Dominika w swojej koronnej konkurencji 600m dobiegła na trzecim miejscu w czasie 1.48s.
W zawodach wystartowało łącznie 300 uczestników z kilkunastu klubów i szkół województwa kujawsko-pomorskiego.