Gdynia MMM

Z powodzeniem wystartowali młodzi zawodnicy ORKI na rozegranych w Gdyni  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym.

W rywalizacji złożonej z pływania na dystansie 50m stylem dowolnym i 600m biegu najlepiej poradziła sobie Daria Anuszewska wygrywając w kategorii 10 lat i młodsi.  Tuż za podium uplasowała się Alicja Magdowska, Julia Jaworska była 5 a najmłodsza Lilianna Gust 6.

W tej samej kategorii wśród chłopców drugie miejsce wywalczył Mateusz Wydrych , trzecie Franek Nadzieja, czwarte Igor Czerwiński a szóste Mateusz Alipow.

Wśród jedenastolatków godnie reprezentował klub Piotr Baruch zajmując najniższy stopień podium.

W klasyfikacji drużynowej ORKA wywalczyła 3 miejsce a po zmaganiach sportowych zawodnicy wypoczęli podczas zabaw na plaży w Gdyni.